Вітання ректорату з нагоди Дня Енергетика 2022!

Шановні викладачі, студенти та випускники електротехнічного факультету!
Щиро вітаємо вас з нагоди професійного свята – з Днем енергетика!
Люди, які присвятили себе енергетиці – стійкі характером, мужні і віддані обраній професії. Ваша самовідданість і високий професіоналізм допомагають вирішувати важливі задачі всієї енергетичної галузі країни, ефективна робота якої – основа повноцінного життя.
Нехай ваша праця завжди приносить радість, задоволення і почуття гордості, а професійні успіхи йдуть поряд із особистим щастям і благополуччям. Зичимо енергії у вирішенні життєвих і виробничих завдань, подальшого зростання творчих досягнень, гармонійного поєднання здобутків ветеранів-енергетиків з енергією молодого покоління!
Бажаємо всім працівникам енергетичної галузі впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров’я, злагоди, успіхів та благополуччя!
Нехай завжди вам світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові!
А молодим енергетикам хочеться побажати постійного професійного прогресу і морального задоволення від причетності до великої і важливої справи.
Зі святом Вас!
З великою повагою – ректорат Криворізького національного університету